Tvorba webových stránek

Webové stránky tvoříme již téměř 20 let. Za tu dobu jsme připravili mnoho malých i velkých webů, portálů a eshopů. Web od nás měli například společnosti Orbit, VZP, ČEZ, Škoda Transportation, Shell, Siemens nebo třeba GSK. Moderní web vytvoříme i vám.

Stačí mi jen
Jednostránkový web
Vhodné pro prezentaci jednoho produktu či služby, nebo jako vizitka firmy. Menší množství obsahu je přehledně prezentováno na jedné stránce.

Obvyklá cena:
30 až 45 000 Kč

Chci pořádný
Vícestránkový web
Typická vícestránková firemní prezentace. Obsah je přehledně členěn do podstránek s přehledným zvýrazněním toho nejdůležitějšího na úvodní stránce.

Obvyklá cena:
70 až 90 000 Kč

Potřebuji
Eshop či velký web
S individuálním přístupem připravíme též větší projekty. Velké eshopy již neděláme, ty menší ano. Samostatným programováním se nezabýváme.

Rozpočet je
individuální

Webové stránky stavíme na redakčním systému WordPress. Díky tomu si snadno kdykoli budete moci upravit obrázkovo-textový obsah vašeho webu nebo například přidat novou podstránku. Nebudete-li se chtít s redakčním systémem seznamovat, můžete samozřejmě úpravu vašeho webu provádět přes naši zákaznickou podporu, i po dokončení webu jsme vám k dispozici a rádi vám s jeho aktualizací pomůžeme.

Redakční systém WordPress je nejrošířenější redakční systém na světě. Lze na něm postavit jakkoli složité projekty od jednoduchých šablonových mikrostránek po rozsáhlé portály. Dnes je již WordPress standardem i u webů velkých korporací. Využívají jej například společnosti jako Sony Music, BBC nebo Baťa a je nasazen na více než čtvrtině všech webových stránek na světě.

Aby web fungoval, musí být online. S námi bez starostí.

Hosting poskytujeme od 390 Kč měsíčně. 

Hosting fakturujeme vždy do konce kalendářního roku a vždy až klient web potvrdí jako dokončený.

Webové stránky s redakčním systémem WordPress je potřeba pravidelně aktualizovat z bezpečnostních důvodů, pro zachování kompatibility nástrojů a využití nejnovějších technologií. V rámci našeho hostingu provádíme tyto práce automaticky několikrát ročně.