Grafické studio CobraDesign

Tým grafického studia CobraDesign je složen výhradně z profesionálů s mnohaletou praxí v oboru. Máme to štěstí, že naše práce je zároveň naším koníčkem. Vytváření přívětivých, přehledných a originálních stránek nás prostě baví, podobně jako vymýšlení firemních log, návrhy tiskovin a jiné grafické práce. A jen práce, která člověka baví, přináší kvalitní výsledky. Výsledky, se kterými je spokojen nejen autor, ale především klient, kterému naše práce přináší seriózní image, nové klienty a především zvyšuje zisk. Právě návratnost investicí klienta je pro nás důležitá – naším cílem není vydělávat na vás, ale s vámi – poradit vám a poskytnout takové služby, které zlepší vaše podnikání a v konečném důsledku zvýší jeho efektivitu.

Historie studia CobraDesign

Kořeny naší činnosti spadají někde do roku 2002, kdy jsme začali, ještě jako středoškoláci, vytvářet první experimenty v oblasti grafiky a internetových stránek. Nutno přiznat, že začátky byly úsměvné (viz naše facebooková stránka s rokem 2003), postupem času jsme však nabrali zkušenosti a vyrostli jsme v seriózní grafické studio specializující se především na webdesign a vše, co s ním souvisí. 

Zpočátku jsme pracovali ve dvou lidech – grafik a kodér/programátor. Vzhledem ke vzrůstajícím ambicím, ale především s prvními úspěchy a zvyšujícím se počtem klientů, jsme se brzy začali personálně rozrůstat. V roce 2011 jsme se proto přesunuli do brněnské kanceláře. Od roku 2015 máme prostory také v Praze, kam se postupně přesunula většina našeho týmu (zaměřena na webdesign a online marketing). Menší část týmu (zaměřena na grafické práce) se z Brna přesunula do Hodonína.

Nabídka služeb

Nabídka a především kvalita našich služeb, se neustále zvyšuje. V dnešní době jsme vám schopni nabídnout plně profesionální servis v oblasti grafických prací (od návrhu loga, přes firemní identitu, přípravu tiskovin), tvorby fotorealistických vizualizací (exteriery rodinných domů, interiery a to včetně návrhu interieru na míru),  webdesignu (tvorba dynamických www stránek, SEO optimalizace) a internetového marketingu.

Mezi naše klienty patří jak drobní podnikatelé a sdružení, tak velké společnosti a agentury.

Vyzkoušejte i Vy spolupráci s námi!