Příprava tiskovin

Navrhneme a pro tisk připravíme nejrůznější letáky, rollupy, katalogy, ale i etikety produktů. Samozřejmostí je zpracování firemního stylu, tedy základních firemních tiskovin, které obvykle navazuje na návrh loga.

Firemní styl navazuje na logo a jedná se především o návrh nejrůznějších firemních tiskovin jako jsou vizitky, hlavičkové papíry, razítka, ale také katalogy či letáky. Jde o soubor grafických prvků a pravidel, které by měla firma využívat a dodržovat, aby bylo dosaženo jednotného vystupování a výrazu firmy. Častým označením pro firemní styl jsou termíny firemní kultura nebo anglicky corporate identity.

Firemní styl by měl vycházet z loga, protože jej doplňuje a často využívá jeho typického prvku. Je více než vhodné navrhovat logo ruku v ruce s firemním stylem. V oboru brandingu neboli budování značky máme mnohaleté zkušenosti, rádi oblékneme i vaši firmu do profesionálního a zajímavého kabátu.

V našem základním balíčku firemního stylu jsou obsaženy vizitky a hlavičkový papír, pro něž dostanete k výběru více návrhů. Následně dopracujeme též obálky, razítka a emailový podpis.

Tento balíček tiskovin dodáváme zdarma k nejvyššímu balíčku návrhu loga. U středního balíčku je cena 3 200 Kč, u nejnižšího (nebo samostatně) je cena základního balíčku firemních tiskovin 4 000 Kč.

Dle přání zákazníka je možno doplnit též různé další tiskoviny a navrhnout zpracování propagačních předmětů, etiket, obalů, polepů automobilu, potisk oblečení, tužky, deštníky, tašky, ale třeba i jídelní lístek restaurace.

Vizitky či třeba hlavičkový papír vám samozřejmě navrhneme a připravíme i samostatně. Cena přípravy vizitek (vice návrhů k výběru) či hlavičkového papíru (vč. Word šablony) je 1 500 Kč, v případě návrhu obálky, razítka či emailového podpisu 500 Kč.

Tisk ani výrobu dokumentů a předmětů neprovádíme a nezajišťujeme. Výstupem naší práce jsou standardizované PDF dokumenty, které stačí zaslat do kterékoli tiskárny a ta tisk zajistí. Můžete si tak vybrat tiskárnu ve vašem okolí, kde si můžete například vyvzorkovat vhodnou gramáž a povrchovou úpravu papíru, anebo vzdálenější a třeba levnější, která vám hotové tiskoviny zašle až domů.

Základní balíček
FIREMNÍHO STYLU
Nachystáme vám v ucelené podobě ty nejdůležitější firemní tiskoviny.

4 000 Kč ale i zdarma

Návrh a předtisková
PŘÍPRAVA LETÁKU
Může být jednostranný, nebo třeba tzv. trifold, se dvěma ohyby.

Obvykle 1–3 000 Kč

Zpracování
KATALOGU
Hodinová sazba pro přípravu tiskovin je 800 Kč, účtujeme po čtvrthodinách.

Obvykle za 12 stran: 7–9 000 Kč