Tvoříme atraktivní vizualizace domů a interierů bytů

V oblasti 3D grafiky se specializujeme především na oblast architektury a stavebnictví – vizualizace domů i jejich interierů. Připravíme skvělé marketingové vizualizace do prodejních inzerátů jak pro novostavby tak pro rekonstrukce. S návrhem interieru ale pomůžeme i koncovým klientům.

Vytvoříme vám  vizualizace interierů bytů. Jak univerzální marketingové vizualizace tak jsme schopni navrhnout interier na míru.

Disponujeme širokou databází 3D modelů nejrůznějších zařizovacích předmětů, nábytku, dekorací, i připravených textur pro podlahy, omítky, nábytek apod.

Jako podklady je ideální projektová dokumentace, ale není problém vizualizaci zpracovat i podle rukou kresleného náčrtku.

3D model vytvoříme buď na základě projektové dokumentace, skic a kreseb nebo je možné využít také vámi dodaného modelu, máte-li jej zpracovaný například z některých CADů. Připravíme potřebné materiály, doplníme okolí, stafáž či zařizovací předměty a dekoraci. Obvykle okolí domu modelujeme, je ale možné zasadit též do reálné fotografie.

Jsme schopni připravit vizualizace spíše menších bytových domů, ale i kupříkladu hal či výrobních objektů.

Jsme schopni připravit 3D model takřka jakéhokoliv výrobku či součástky. Modelujeme jak neorganické, tak organické tvary. Pro prezentaci výrobků či součástek je vhodné použít takzvanou studiovou vizualizaci – studiový render. V případě specifických požadavků nás neváhejte kontaktovat, spolupracujeme s předními českými odborníky v oboru 3D grafiky.

Vizualizace
INTERIERŮ BYTŮ
Vizualizace obývacího pokoje, kuchyně, ložnice, koupelny, chodby, dětského pokoje, případně i jiných a větších prostorů.

Cena od: 4 000 Kč

obyvak1
Vizualizace nejen
RODINNÝCH DOMŮ
Dům vymodelujeme, otexturujeme, umístíme do vymazlené zahrady nebo vsadíme do fotografie.

Cena od: 8 000 Kč

ulice
Ostatní vizualizace
a 3D grafika
Vizualizace zahrad, výrobních hal, příprava půdorysů, PDF listů, studiové vizualizace předmětů a další.

Hodinová sazba: 900 Kč

Pohled2

RÁDI PŘIPRAVÍME NABÍDKU I PRO VÁŠ PROJEKT

Zašlete-li nám podklady, rádi vám připravíme nezávaznou cenovou nabídku či zašleme přehledné PDF s podrobnějšími informacemi a cenami.

Připravujeme vizualizace developerských projektů – exterierů i interierů. Dále připravíme plnohodnotný web pro prezentaci a rezervaci nemovitostí i tiskoviny. Jsme schopni nakreslit zjednodušené půdorysy a připravit produktové PDF listy bytů.

Vizualizace mohou pomoci s prodejem bytu či pozemku a významně navýšit jeho cenu. Vizualizace možné rekonstrukce starého bytu nebo využití pozemku zkrátka přitáhne pozornost, zaujme a zvýší zájem o nemovitost. Pro prodávané byty rádi nakreslíme přehledný půdorys, který by v inzerátech neměl chybět.

S nadšením spolupracujeme s bytovými architekty a designéry. Rádi připravíme vizualizace jejich návrhů interieru pro prezentaci jejich klientům, se kterými nemusíme vůbec přijít do styku.

Projektantům můžeme pomoci i s návrhem dispozice rodinného domu. Tvorbě vizualizací se věnuje vystudovaný architekt, zkušenosti máme.

Pomůžeme vám s návrhem interieru dle vašeho přání. Díky profesionálním vizualizacím si skvěle představíte výsledek, můžeme vyzkoušet i více variant, ze kterých si vyberete. Zpracujeme nejen návrh interieru, ale i exterieru – barevné/materiálové členění fasády, pergolu, garáž, přístavbu aj. Naše služby jsou v tomto oboru výrazně levnější než zpracování architektonické studie či studie interieru architektonickým studiem. Přtom zkušenosti a vzdělání v tomto oboru máme též.